16 C
Brno
Středa, 7 června, 2023

Na co dbát při výběru střešní krytiny? Poradí vám STAV-INVEST Praha

Chystáte se na rekonstrukci střechy u vašeho rodinného domu? Anebo hledáte spolehlivé pražské stavebniny, kde vám nezávisle poradí tak, aby vám střecha sloužila po mnoho let? Mnohé, co budete na zhotovení střechy s vysokou životností potřebovat, vám prodají stavebniny Praha, které najdete na Praze 5, Praze 9, Praze 10 i v Kladně.

Co byste měli zvážit, než investujete do střešní krytiny

Než vám střešní krytinu přivezou na místo určení, je dobré pečlivě zvážit vše důležité, podle čeho ji vybrat. Rozhodně totiž nejde jen o vzhled a cenu, i když to je zřejmě to, co nás jako první napadne.

  • Už víte, z jakého materiálu by měla být vaše střešní krytina vyrobena? Někdo sáhne po, dá se říct klasice na našem trhu, kterou jsou střešní krytiny Tondach. Tady mluvíme o těžké střešní krytině malého formátu. Opačnou variantou je lehký typ krytiny, což jsou např. velké plechové formáty a podobně.
  • Kromě materiálu je tedy důležitá i velikost střešní krytiny. Velkoformátové typy se rychleji upevňují na střechu, což si výrobci uvědomují a je potřeba to brát v potaz při zkoumání cen jednotlivých druhů střešních krytin.
  • Váha střešní krytiny je taktéž podstatná. Tady je totiž potřeba myslet na to, že mnohem více kilogramů váží např. betonové střešní tašky, než plechové velkoformátové střešní krytiny. S předstihem je nutné zajistit dostatečnou nosnost krovu střechy.
  • Omezit při výběru krytiny vás značně může sklon střechy. Je důležité dodržet sklon, který je uváděn ke krytině, pro kterou jsme se rozhodli. Jen tak nám výrobce v budoucnu uzná příp. reklamaci.

Všechny typy střešních krytin i okapy v různých provedeních a velikostech najdete na eshop.stavinvest.cz. Pojďte si vybrat nebo si nechte nejdříve erudovaně, ochotně a nezávisle poradit. Budete jistě spokojeni.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality