8.8 C
Brno
Čtvrtek, 30 března, 2023

Věrnostní programy supermarketů – jaké odměny nabízejí?

Věrnostní programy nabízí obrovské množství kamenných obchodů i e-shopů. Slouží jako forma odměňování zákazníků, přičemž odměny mají nejčastěji podobu slevových kuponů nebo procentuálních slev. Jaké benefity nabízí věrnostní programy supermarketů Tesco, Billa, Globus a Penny?

V podstatě všechny programy pro věrné zákazníky fungují na podobném principu. Zákazník za své nákupy nejčastěji sbírá body, které poté může proměnit za různé výhody – typicky za slevové kupony, procentuální slevu na další nákup nebo různé dárky.

BILLA Bonus club

Věrnostní program supermarketu BILLA přináší nejrůznější benefity, kterých lze využívat po předložení BILLA karty při nákupu v jedné z prodejen BILLA. Na kartu se připisují body (1 bod za každých 50 Kč), které je posléze možné směnit za různé výhody. Nabídka výhod se pravidelně obměňuje.

Založení BILLA karty je jednoduché. Do programu se lze zaregistrovat online na webu BILLA či v mobilní aplikaci. V takovém případě zákazník získá elektronickou verzi karty. BILLA kartu v mobilu lze začít využívat ihned.

Fyzická karta může být zaslána na vyžádání, popřípadě ji lze získat při registraci v prodejně.

Tesco Clubcard

Také s věrnostním programem Tesco Clubcard je možné ušetřit. Pojí se s ním karta s názvem Clubcard, kterou lze získat online nebo v kamenné prodejně. Při registraci online bude mít zákazník svou kartu v mobilní aplikaci.

Program nabízí odměny jako personalizované slevové kupony, peněžní poukázky a další. Odměny lze kontrolovat online na webu iTesco či v mobilní aplikaci Clubcard. Tesco clubcard body – vyúčtování je rovněž dostupné online.

Globus Bonus

Věrnostní program pro zákazníky hypermarketu Globus nabízí řadu výhod včetně slevových kuponů a 10% narozeninové slevy. Členové programu mají také přístup k akční nabídce zboží. Stačí při každém placení předložit Globus Bonus kartu a poté počkat, až bude možné využít slev a dalších bonusů.

Do programu se lze zaregistrovat online i osobně v kamenné prodejně Globus. Následně zákazník obdrží kartu, kterou bude moct začít hned používat.

Moje PENNY

S věrnostním programem Moje PENNY je spojena digitální věrnostní karta. Pro členy programu je připravena široká škála slev, například slevy na vybrané produkty, slevové kupony, elektronické akční letáky, možnost zapojit se do různých soutěží a podobně.

Zaregistrovat se do programu a získat tak digitální PENNY kartu je možné v mobilní aplikaci Moje PENNY. V aplikaci bude následně možné prohlížet a spravovat veškeré získané výhody včetně slevových kuponů.

Zákazníci, kteří o kartu v digitální podobě nemají zájem, mohou používat klasickou plastovou kartu. O tu je možné požádat u pokladny v kamenné prodejně a poté ji lze ihned začít využívat. Online registrace v tomto případě není nutná.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality