17.7 C
Brno
Úterý, 6 června, 2023

Nová kvalitní markýza je ozdobou každé terasy a slouží mnoho let

Jestliže jste se rozhodli, že je načase koupit si nový typ stínění vaší terasy, výborným řešením je koupě markýzy. Po markýzách proti dešti je v posledních letech velká poptávka, protože umožňují trávit venku spoustu času i v nepříznivém počasí.

Investujte do luxusní markýzy

Pokud se rozhodnete pro investici do luxusní markýzy, bude vám sloužit bez nutnosti údržby mnoho sezón. K nejlepším na trhu patří markýzy Markilux, které si můžete koupit např. na webových stránkách T-shade.cz. Nabízí zde mnohé typy, zvolit můžete kazetové markýzy proti dešti, markýzy bez kazety, markýzy pro zimní zahrady, samostojné markýzy, boční markýzy nebo markýzy na balkon. Možné je také nechat si vyměnit nepromokavou látku na vaší stávající markýze, kterou doma máte.

Luxusní markýzy mají dokonalý design, jsou vyráběny na míru, je na ně poskytována záruka po dobu 5 let a vybírat můžete z mnoha látek i barev konstrukcí. Vaše markýza tak může vypadat zcela jinak, než např. model vašich sousedů nebo přátel.

Na T-shade.cz si můžete prohlédnout mnohé realizace a nechat se inspirovat jinými zákazníky. Zastínit můžete plochu menší i větší, u domu i dál od něj. Nebude vám zavazet žádná konstrukce, po stažení umí být markýza nenápadná, pokud si vyberte typ s kazetou, látka bude vždy po stažení chráněna před okolními vlivy.

Markýzy na balkon i boční terasy

Potřebujete zastínit balkon? Pomůže vám markýza na balkon, kterou můžete pořídit ve dvou provedeních. Buď klasickou markýzu se sklonem, nebo rovnou boční markýzu. Na rozdíl od klasických modelů mají minimální rozměry a dokonale přilnou ke stropu.

Velmi užitečná je i boční markýza, která se používá i jako závětrná clona nebo zastínění velkých oken či bočních stran pergol.

Podívejte se na kompletní nabídku na T-shade.cz a vyberte si dle svých potřeb.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality