16 C
Brno
Středa, 7 června, 2023

Potřebujete nové žaluzie, náhradní díly na žaluzie či jinou stínicí techniku?

Součástí rodinných domů, komerčních budov i jiných nemovitostí jsou okna. Abychom se v interiéru cítili komfortně, je nutné, aby byla jak okna, tak stínicí technika v dokonalé kondici. Pokud tomu není tak, můžeme nadměrně platit za vytápění, necítit se v soukromí ani po zatažení žaluzií nebo si nemoci zastínit domov před sluncem. Ať už hledáte žaluzie nebo jinou stínicí techniku, jde vám o opravy oken nebo opravy žaluzií, pomůže vám Správa oken s.r.o. z Prahy.

Náhradní díly na okna i žaluzie

Společnost pomůže všem zájemcům o funkční žaluzie do oken i funkční okna. Koupit si zde můžete žaluzie v mnoha podobách ve vysoké kvalitě, a tak si zajistit skvělé stínění na mnoho let. Nechybí různé barvy lamel i profilů, ani varianty standardní nebo celostínicí. Žaluzie zde vyrábí na míru a do 14 dnů jsou pak expedovány k zákazníkům. Zajímavý je model Prim, který má nový typ brzdy – nevyžaduje aretaci řetízku. Žaluzie zůstanou na místě bez připnutí řetízku, což usnadňuje manipulaci.

Na žaluzie zde najdete mnohé náhradní díly. Buď si je můžete koupit a žaluzie opravit svépomocí, nebo si objednat díly i s jejich montáží. Když už k vám pracovníci pojedou, můžete využít jejich profesionální servis a domluvit si předem např. také seřízení oken nebo výměnu některý poškozených částí oken.

Náhradní díly k žaluziím

Náhradní díly na žaluzie můžeme koupit v různých provedeních, barvách…  Potřebujete krytky horního profilu žaluzie? Nebo díly k vedení žaluzie či k aretaci žaluzie? Najdete zde ale možná i doplňky, o kterých jste zatím nevěděli. Taková spojka řetízku žaluzie je málo známá, ale přitom velmi užitečná. Pomáhá předcházet nebezpečí uškrcení se na řetízku žaluzií.

Více informací najdete na spravaoken.cz. Využijte jejich služeb, jistě budete spokojeni.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality