9.7 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023

Kaldewei SUPERPLAN ZERO. Mistrovské dílo mezi sprchovými vaničkami ze smaltované oceli

Nejnovější výrobek od Kaldewei, SUPERPLAN ZERO, má potenciál stát se senzací v koupelně. Smaltovaná extra plochá sprchová vanička navržena designérům Wernerem Aisslingerom zaujme svou střídmostí, zaměřením na detail i komfortními a udržitelnými vlastnostmi. Vkusný produkt se vyznačuje elegantními liniemi a stane se zajímavým doplňkem v každé koupelně.

Superplan Zero je název výrobku, který má své opodstatnění: Kaldewei své sprchové vaničky vždy důsledně přizpůsoboval přáním zákazníků a tato přání promítl i do nového výrobku. Extra plochá sprchová vanička se instaluje v úrovni podlahy koupelny a díky svým úzkým hranám umožňuje instalaci do dlažby s téměř neviditelnými spárami. Odtok vaničky Superplan Zero je umístěn v těsné blízkosti stěny, což zajišťuje pohodlné stání a bezpečný pohyb. Nová sprchová vanička se vyznačuje elegantními a přesnými liniemi a je ze tří stran přístupná zcela bezbariérově.

Extra plochá sprchová vanička ze smaltované oceli
Zdroj: Kaldewei

Základ tvoří udržitelná, 100% recyklovatelná smaltovaná ocel s mimořádně dlouhou životností. Ušlechtilý skleněný povrch nanášen na ocel speciálním výrobním postupem jí dodává punc luxusu. Kaldewei je jediným výrobcem smaltované oceli, který smalt, tedy základ pro vytvoření skleněné vrstvy, vyrábí podle své vlastní tajné receptury. Kvalita a životnost tohoto povrchu se již staly legendární.

Více než 50 různých rozměrů od 70 do 180 centimetrů, různé povrchové variace a široká škála barev dělají Superplan Zero ještě atraktivnější. Ať už ve velkých nebo malých koupelnách, stavitelé, plánovači a instalatéři mají zaručenou plnou flexibilitu. Na přání lze sprchovou vaničku vybavit téměř neviditelnou protiskluzovou povrchovou úpravou Secure Plus. Superplan Zero je samozřejmě stoprocentně kompatibilní s osvědčeným těsnícím setem, montážními systémy a odtokovými armaturami od Kaldewei.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality