10.3 C
Brno
Čtvrtek, 30 března, 2023

Proč si vybrat keramickou střešní krytinu?

Výběr střešní krytiny je rozhodnutí na celý život. Jakou krytinu si zvolit? Už se nemusíte omezovat a hledat alternativu mezi kvalitou a cenou. Výbornou volbou je pálená střešní krytina.

Keramická střešní krytina má výborné vlastnosti, ale současně dokáže pozvednout estetickou stránku domu se šikmou střechou. Ocení ji ti, kteří preferují tradiční vzhled domu, ale vynikne i na moderní novostavbě. Použít ji navíc možná i při rekonstrukci domu. Jaké jsou tedy důvody, proč si zvolit střešní krytinu Tondach?

Rodinný dům s krytinou od prestižního studia F.A.Porsche
Krytina Tondach V11 navržena prestižním Studio F.A. Porsche. Zdroj: Wienerberger

Dlouhověkost tašky a záruka 33 let
Správné zhotovená střecha s pálenou krytinou vydrží celé generace, a to díky preciznímu zpracování tašky. Její ověřená životnost je až 100 let bez jakékoliv údržby. Na funkčnost keramické střešní krytiny se vztahuje záruka 33 let. Tato garance je však podmíněna zajištěním správného odvětrávání střešního pláště. Věnujte tedy pozornost dodržení stanoveného počtu odvětrávacích prvků uvedených v technickém listu. Aby však střecha byla funkční a krásná po celý ten čas, vyhněte se koupi levnějších střešních doplňků. Bezproblémové fungování střechy po celou živnosti pojistěte systémovým příslušenstvím.

Rodinný přízemní rodinný dům s hnědou střechou
Ověřená životnost pálené krytiny je až 100 let. Tondach nabízí na její funkční vlastnosti záruku 33 let. Zdroj: Wienerberger

Keramická krytina zvyšuje komfort bydlení
Dalším důvodem, proč si zvolit keramickou krytinu Tondach je to, že tašky jsou 100% z přírodního materiálu bez chemických přísad. Vyrábějí se pouze z hlíny a vody, které jsou při teplotě 1 000 ° C za přístupu vzduchu vypálené na vysoce odolnou krytinu do jakéhokoliv počasí. Přírodní materiál zajišťuje nejvyšší kvalitu bydlení. Keramická taška přirozeně dýchá, rychle se vysouší, a tím zabraňuje tvorbě plísní. Taška má navíc evropský certifikát kvality „Natureplus“. Uděluje se produktům, které přispívají ke zdravému bydlení a podílejí se na zlepšení vnitřního klimatu.

RD / Roubenky Lazisko
Zdroj: Wienerberger

Odolnost a pevnost pálené tašky
Pálená taška se vyznačuje výbornými vlastnostmi, mezi které patří i odolnost vůči vnějším vlivům. Díky speciální povrchové úpravě je odolná proti kyselým dešťům, UV záření, povětrnostním vlivům, ohni, mrazu, mechem, lišejníkem i ptačímu trusu. Taška Tondach navíc pomáhá udržet pod střechou příjemné klima. V létě nedochází k přehřívání interiéru, v zimě zas chrání před extrémními vlivy počasí. Vyniká také velmi vysokou mechanickou pevností – střecha se dokáže vypořádat i s větší váhou sněhu či krupobitím. Eliminuje také problém s hlučností při silném dešti.

Letecký pohled na rodinný dům s červenou střechou
Taška pomáhá udržet pod střechou příjemné klima. Vyznačuje se navíc výbornou odolností proti vnějším vlivům. Zdroj: Wienerberger

Barevná stálost bez dodatečné údržby
Keramická krytina představuje nekonečnou škálu možností pro moderní, funkční a hlavně kvalitní střechu, která zvyšuje hodnotu nemovitosti. Víte s ní docílit nadčasový, ale i tradiční vzhled. Hodí se pro klasické bungalovy, moderní novostavby i malé venkovské domky. Zapadne do horského prostředí, ale klidně ji můžete využít i na střechu domu v jižnějších částech země s množstvím slunce. Existuje bohatá nabídka tvarů, barev a povrchových úprav, z níž si každý vybere tu sobě nejbližší. Taška Tondach navíc nikdy nevybledne. Kvalitní přírodní pigmenty a náročná technika vypalování garantují barevnou stálost bez dodatečné údržby. Krytina si trvale zachová sytost, charakter a intenzitu původního barevného odstínu.

Rodinný dům s přístřeškem
Taška Tondach se vyznačuje stálobarevností bez dodatečné údržby. Na výběr je široká nabídka barev a tvarů. Zdroj: Wienerberger

Rychlost kladení tašky na střechu
Tondach zákazníkům nabízí také nadstandardní službu – specialisty na střechy. Ten vás bezplatně navštíví doma, poradí s výběrem konkrétního typu tašky, vypočítá spotřebu materiálu a poradí také firmu v regionu, která vám pomůže s realizací střechy. Kladení tašky na střechu je rychlý a jednoduchý proces díky variabilnímu laťování. Posuvné tašky umožňují nenáročné a rychlé kladení, při rekonstrukci není nutná výměna laťování.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality