17.7 C
Brno
Středa, 7 června, 2023

Sebelítost je SMRT

Jedním z nejhorších stavů mysli muže je sebelítost. Není to nic jiného, ​​než čistá, esenciální slabost. Vezme Ti kontrolu nad tvým životem, udělá z tebe otroka, shodí tě v očích ostatních, způsobí, že ztratíš přátel.

Sebelítost je tekutý písek.

V momentě, kdy Ti začne být líto sebe sama, bude tě to stále vtahovat hlouběji a hlouběji. Najednou se vše v tvém životě začne dít tobě a ty vůbec neuvidíš, že jsou to jen události, které se jednoduše dějí a ve skutečnosti nejde specificky o tebe. Toto je pokřivené zrcadlo, které z tebe dělá oběť.

Jaké jsou příznaky?

V době, kdy se máš těžko, přemýšlíš nad tím, že v životě nedostávají žádné šance, možnosti, příležitosti … První kořeny sebelítosti.
Nebo přemýšlíš nad tím, že nevypadáš dost dobře, kvůli tomu si tě nikdo nevšímá, že na vině je genetika a proto se Ti nevyplatí sportovat. Sebelítost.

Už dlouho si single a na vině jsou všichni ostatní, jen ty jsi v pořádku …

Nebo máš na hovno manželství a chyba je na straně boha, partnerky, státu, šéfa, tchýně, dětí … Vidíš ten vzorec? Nikdy to není tvá chyba a zodpovědnost. Stále čekáš, že se objeví hrdina v naleštěných zbroji a vyřeší tvůj zápas. Čekáš, kdo změní tvou realitu.

Ok, sebelítost někdy není taková zjevná.

Může to být i takto. Jdeš kolem pěkného domu s bazénem a v tvé hlavě se rozběhne film – „Jaké by to bylo …“, který pokračuje scénářem, kde je jasné, že majitel domu je určitě zloděj, který si to nezaslouží tak jako ty. Jenže tobě nikdo nic nedaroval, tak jako jemu … A už se lituješ.

Jak by to tedy mělo být?

Zkus se na to podívat reálné. Jediné co máš je tvůj čas a život. Z mého pohledu máš ještě povinnost vůči sobě samému udělat z toho to nejlepší, co se dá. POVINNOST.

Namísto pláče nad sebou, zvedni zadek a udělej první krok k tomu, o čem mluvíš. Američané říkají: „Dej své peníze tam, kde jsou tvé ústa.“

Nezhadzuj úspěch ostatních, inspiruj se. Nejvyšší dům ve městě se nestaví tak, že zbořit všechny ostatní.

Není to jednoduché, ale v tvé hlavě nemá mít místo závist, porovnávání, pozice oběti.

Roli v tomto směru nám zadal Theodore Roosevelt: „Udělej to co můžeš, s tím, co máš, tam kde jsi.“ Tato myšlenka je tvůj spojenec.

Nepřej si život nikoho jiného.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality