16 C
Brno
Středa, 7 června, 2023

Jak nakupovat nábytek na internetu

Časy, kdy byly domácnosti stejně zařízené celý život, jsou pryč. Nábytek se mění spolu s vkusem svých majitelů. Někdo ho rád nakupuje v kamenném obchodě, jiný na internetu.

Ti první velmi často tvrdí, že klikání a hledání na internetu se zjistí zdlouhavé, že si nábytek raději podívají „živě“ a osahají ho, aby nekupovali zajíce v pytli, a také že se chtějí poradit s odborníkem přímo v prodejně …

Ti druzí oponují, že mnoho z toho dokáží také zajistit a přidávají možnost domácího pohodlí a větší výběr. Oba způsoby nákupu zařízení a bytových doplňků mají své pro i proti. Závisí od osobního nastavení každého z nás, který si vybere.

Nakupování nábytku na internetu
Zdroj: shutterstock.com

Faktem však zůstává, že pandemie přinesla změnu iv této oblasti. Když doma trávíme extrémně mnoho času, chceme se tam cítit extrémně dobře a vylepšujeme i interiérové ​​nedostatky, které jsme předtím přehlíželi.

Od března 2020 nakupujeme spíše nábytek jako oblečení. Lockdown přivedl i fanoušky kamenných obchodů do e-shopů s nábytkem. Jeho internetový prodej od loňské jara narostl o 100 – 200%. Jak se mezi tolika gauči, poličkami, židlemi a dekoracemi na webu neztratit a na co si dát pozor?

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality